KADINLAR MEYDANI
Kırık Saç Uçları 2qk5tg0
KADINLAR MEYDANI
Kırık Saç Uçları 2qk5tg0
KADINLAR MEYDANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.kadinlarmeydani.com - İletişim: info@kadinlarmeydani.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Follow KadinlarMeydani on Twitter

Kırık Saç Uçları

4 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh Hali : Kırık Saç Uçları Karizm10la9

Kırık Saç Uçları Empty
MesajKonu: Kırık Saç Uçları   Kırık Saç Uçları EmptyCuma Ocak 23, 2009 9:09 pm

Hepimizin sorunu olan KIRIK SAÇ UÇLARI.. Fön, boya, dış etkenler derken saçlarımız biz farketmeden mahvoluyor. Çözümü de kesitrmekte buluyorum..Ama büyük bi çoğunluğun da saçını kesitrmekten nefret ettiğine eminim, çünkü uçtan aldıralım derken bir karış saç gidiveriyor bi anda Very Happy

İnternette bir ürün gördüm paylaşmak istedim. Ben kullanmadım henüz kullanan varsa veya duyan varsa burda fikirlerimizi paylaşalım..

İşte haber:

Kırık saç uçlarına “Coconut Milk”le paydos

Hollywood yıldızlarının kullandığı, Türkiye’de de saç bakımına düşkün bayanların bir numaralı tercihi olan Organix, saç kırılmalarına karşı “Coconut Milk-Kırık Saç Uçları Onarıcı Balsam”ı geliştirdi.

“Coconut Milk”; hindistancevizi yağı, ipek ve keratin proteinlerinden oluşan eşsiz formülü ile boya sonrası, kırılgan ve hasarlı saçların güçlenmesine ve esneklik kazanmasına yardımcı olur. Saçlardaki çatallaşmayı, kırık uçları ve kıvrımları onararak, sağlıklı bir görünüm sağlar.

Boyalı, kimyasal işlem görmüş, kuru ve kırılgan saçlara sahipseniz Coconut Milk sizin için doğru tercih. Hindistancevizi sütü sayesinde adeta tropik iklimlerin etkisini saçlarınızda hissedeceksiniz.

Coconut Milk’in, -şampuan ve saç kremi dışında-, saç kırılmaları ve kopmalarına karşı besleyici ve koruyucu serum, besleyici ve şekillendirici saç köpüğü de mevcut.

SATIŞ FİYATI: 29.50 YTL
http://www.kadinlarmeydani.com
Misafir
Misafir
Anonymous

Kırık Saç Uçları Empty
MesajKonu: Geri: Kırık Saç Uçları   Kırık Saç Uçları EmptyCuma Ocak 23, 2009 9:24 pm

Ben biçok ürün kullandım ama henüz faydalı bişey bulabilmiş diilim Sad üstelik benim aldıklarım daha pahalıydı.. ucuz bi ürünmüş bu ne kadar fayda eder bilemem:(

ben de sürekli kırıklar yüzünden saç kesitrmekten bıktım walla
Misafir
Misafir
Anonymous

Kırık Saç Uçları Empty
MesajKonu: Geri: Kırık Saç Uçları   Kırık Saç Uçları EmptyPtsi Ocak 26, 2009 1:23 pm

arkadaşım kullandı bunu pek bi fayda görememişti walla..

ben Gliss onarıcı bakım kremini önerebilirm.. kırıkları önlemiyo ama gözle görülür derecede azaltıyo
sinem_06

sinem_06

Ruh Hali : Kırık Saç Uçları Asik10tv6

Kırık Saç Uçları Empty
MesajKonu: Geri: Kırık Saç Uçları   Kırık Saç Uçları EmptyC.tesi Mart 07, 2009 2:20 pm

bu ürünlerin hepsi yalan bence, adam kazıklıyolar
şimdiye kadar işe yarayanını görmedim hiç
kestirmekten başka çare yok bence Sad Sad
MaryBoleyn

MaryBoleyn

Kırık Saç Uçları Empty
MesajKonu: Geri: Kırık Saç Uçları   Kırık Saç Uçları EmptyPerş. Tem. 29, 2010 11:40 am

revlon diye bir ürün var kerastase'den çok daha klinik bir ürün. şampuanları da var ancak krem olarak kullanılmasını kesinlikle tavsiye ederim. defne yapraklı şampuan kullanıp krem olarak da revlon kullanırsanız farkı göreceksiniz Smile
aysegl.kutlu

aysegl.kutlu

Kırık Saç Uçları Empty
MesajKonu: Geri: Kırık Saç Uçları   Kırık Saç Uçları EmptyC.tesi Tem. 31, 2010 3:35 pm

Bilgi için teşekkürler.

Kırık Saç Uçları
1 sayfadaki 1 sayfası