KADINLAR MEYDANI
Zeki Kadınlar 2qk5tg0
KADINLAR MEYDANI
Zeki Kadınlar 2qk5tg0
KADINLAR MEYDANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.kadinlarmeydani.com - İletişim: info@kadinlarmeydani.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Follow KadinlarMeydani on Twitter

Zeki Kadınlar

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Ruh Hali : Zeki Kadınlar Karizm10la9

Zeki Kadınlar Empty
MesajKonu: Zeki Kadınlar   Zeki Kadınlar EmptyPerş. Ara. 18, 2008 2:49 pm

KARI & KOCA

Bir çift hiç konuşmadan arabayla yolda gitmekteydi. Daha önceki bir tartışma münakaşaya dönüşmüştü ve hiçbiri teslim olmak istemiyordu. Keçi, katır ve domuzlarla dolu bir çiftliğin yanından geçerken koca, alaycı bir biçimde sorar: 'Akrabaların mı?'

Karısı 'Evet' diye cevap verir ve ekler, 'Senin taraftan akrabalarım'

KELİMELER

Kocası karısına kadınların bir günde kaç kelime kullandığına dair bir makale okuyordu... 'Erkeklerin 15,000 kelimesine karşılık 30,000 kelime'

Karısı yanıtladı: 'Sebebi erkeklere her şeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır.'

Kocası karısına döndü ve sordu: 'Efendim?'

YARADILIŞ

Bir gün bir adam karısına sordu: 'Aynı zamanda nasıl hem bu kadar salak, hem de bu kadar güzel olabildiğini anlamıyorum.'

Karısı yanıtladı: Allah beni sen çekici bul diye çok güzel yarattı; Allah beni seni çekici bulayım diye çok salak yarattı!'

KONUŞMAMA CEZASI

Bir karı koca evde problemler yaşamaktaydı ve birbirlerine konuşmama cezası uygulamaktaydı. Aniden adam ertesi gün karısının kendisini sabah 5:00 da iş için bir uçuşu olduğundan uyandırması gerektiğini hatırladı. Sessizliği ilk bozan ve kaybeden kendisi olmamak için, bir kağıdın üzerine 'Lütfen beni sabah 5:00 da uyandır.' yazdı ve notu karısının bulabileceği bir yere bıraktı. Ertesi sabah, adam uyandı ancak saatin 9:00 olduğunu ve uçuşu kaçırdığını fark etti. Çok kızdı, tam karısının onu neden uyandırmadığını soracakken yatağın yanında bir parça kağıt buldu. Kağıtta 'Saat 5:00 uyan' yazmaktaydı.

Erkekler bu tip yarışmalar için yeterli donanıma sahip değiller (İstisnalar Hariç) Allah erkeği kadından önce yaratmış olabilir, ancak şaheserden önce her zaman bir kabataslak vardır.

flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
http://www.kadinlarmeydani.com
Misafir
Misafir
Anonymous

Zeki Kadınlar Empty
MesajKonu: Geri: Zeki Kadınlar   Zeki Kadınlar EmptyC.tesi Ocak 24, 2009 3:06 pm

güzelmiş lol!
Misafir
Misafir
Anonymous

Zeki Kadınlar Empty
MesajKonu: Geri: Zeki Kadınlar   Zeki Kadınlar EmptyÇarş. Ocak 28, 2009 7:41 pm

haha Very Happy:D
aysegl.kutlu

aysegl.kutlu

Zeki Kadınlar Empty
MesajKonu: Geri: Zeki Kadınlar   Zeki Kadınlar EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 3:06 pm

Ayyyyyyyyyyyy çok güzel….
aysegl.kutlu

aysegl.kutlu

Zeki Kadınlar Empty
MesajKonu: Geri: Zeki Kadınlar   Zeki Kadınlar EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 3:07 pm

Çok beğendim.
aysegl.kutlu

aysegl.kutlu

Zeki Kadınlar Empty
MesajKonu: Geri: Zeki Kadınlar   Zeki Kadınlar EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 3:08 pm

Paylaşım için saol…

Zeki Kadınlar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kadınlar Meydanına Hoş Geldim :)