KADINLAR MEYDANI
Emla Krem ile ağrısız epilasyon! 2qk5tg0
KADINLAR MEYDANI
Emla Krem ile ağrısız epilasyon! 2qk5tg0
KADINLAR MEYDANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.kadinlarmeydani.com - İletişim: info@kadinlarmeydani.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Follow KadinlarMeydani on Twitter

Emla Krem ile ağrısız epilasyon!

4 posters
YazarMesaj
melissa

melissa

Emla Krem ile ağrısız epilasyon! Empty
MesajKonu: Emla Krem ile ağrısız epilasyon!   Emla Krem ile ağrısız epilasyon! EmptyCuma Nis. 30, 2010 8:37 pm

Arkadaşlar size harika bi tavsiyede bulunucam. Ben lazer epilason yaptırıyorum ve ağrıya dayanıklı olmadığımdan canım biraz fazla acıyodu. Çalışan bayanlardan biri bana bi krem önerdi. Adı EMLA. Epilasyondan 1-1,5 saat önce sürdüm ve o bölgeyi uyuşturdu. Ve neredeyse hiç ağrı hissetmedim. Harika bi kremmiş bu! Ağdadan önce de kullanılabilir. Lazer epilason veya iğneli epilasyon yaptıranlara da kesinlikle öneriyorum. Anestezik bir ilaç bu.. Cerrahi girişimlerde falan da kullanılıyomuş. Yan etkisi de bildiğim kadarıyla yok. Bu zamana kadar çektiğim acı boşunaymış, çözümünü buldum ve paylaşmak istedim Smile
manteco

manteco

MesajKonu: Geri: Emla Krem ile ağrısız epilasyon!   Emla Krem ile ağrısız epilasyon! EmptyCuma Nis. 30, 2010 10:07 pm

Ben de duymuştum bu kremi.. Lazere gidiyorum ve benim de canım acıyo:( fiyatı ne kadar bunun? Bi de reçetesiz satılıyo mu?
melissa

melissa

MesajKonu: Geri: Emla Krem ile ağrısız epilasyon!   Emla Krem ile ağrısız epilasyon! EmptyCuma Nis. 30, 2010 10:12 pm

Evet satılıyo ben 28 liraya aldım.Fiyatı biraz yüksek aslında ama sigorta da belki karşılıyodur bi dahakine sorucam eğer karşılıyosa ilacı yazdırıcam, cildiye yazar heralde:)
manteco

manteco

MesajKonu: Geri: Emla Krem ile ağrısız epilasyon!   Emla Krem ile ağrısız epilasyon! EmptyCuma Nis. 30, 2010 10:38 pm

Hmm evet biraz pahalıymış ama acı çekmektense değer o parayı vermeye.. Ben de bi sorayım sigorta karşılıyor mu bakalım Smile Umarım bende de işe yarar teşekkürler önerin için, haftaya seansım var etkili olursa ben de tavsiye edicem herkese:)
aLiye

aLiye

MesajKonu: Geri: Emla Krem ile ağrısız epilasyon!   Emla Krem ile ağrısız epilasyon! EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 9:56 am

Arkadaşlar bişey sorucam..Ben de dün almıştım bu Emla'dan.. Kremin kutusundan çıkan bantları siz nasıl kullanıyosunuz? Ben anlamadım. Prospektüsünde ilacı sürdükten sonra hava almayacak şekilde üstünü kapatın yazıyor ama bu bantlar ufacık.. Bacağıma sürecektim ama nası üstünü kapatıcam ki? Sadece sürsem ve beklesem etki etmez mi ki? Bir de bacak için kaç tüp kullanmam gerekir? Cevaplarsanız sevinirim:)
melissa

melissa

MesajKonu: Geri: Emla Krem ile ağrısız epilasyon!   Emla Krem ile ağrısız epilasyon! EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 12:43 pm

O bantları boşver sen Smile Mutfakta kullandığımız şeffaf streçler var ya onlarla kaplıyorum ben ve çok da rahat oluyo.. Sarmadan etkili olur mu bilmiyorum canım ama yazmışlarsa vardır bi bildikleri:) Ben bikini bölgesi için 1 tüp kullandım. Ama bacaklara herhalde 2 tüp anca yeter. Kalın bi tabaka halinde sürmen lazım çünkü.
aLiye

aLiye

MesajKonu: Geri: Emla Krem ile ağrısız epilasyon!   Emla Krem ile ağrısız epilasyon! EmptyC.tesi Mayıs 01, 2010 1:00 pm

melissa demiş ki:
O bantları boşver sen Smile Mutfakta kullandığımız şeffaf streçler var ya onlarla kaplıyorum ben ve çok da rahat oluyo.. Sarmadan etkili olur mu bilmiyorum canım ama yazmışlarsa vardır bi bildikleri:) Ben bikini bölgesi için 1 tüp kullandım. Ama bacaklara herhalde 2 tüp anca yeter. Kalın bi tabaka halinde sürmen lazım çünkü.

Evet mantıklı.. Smile Çok sağol cevapladığın için. Kremi kullanınca etki edip etmediğini yazarım burda.. İşallah faydası olur.. Ve eğer olursa define bulmuş kadar sevinicem wallahi Ay heycanlandım flower
aSkBoCuGu

aSkBoCuGu

MesajKonu: Geri: Emla Krem ile ağrısız epilasyon!   Emla Krem ile ağrısız epilasyon! EmptyPaz Mayıs 02, 2010 10:39 am

Kızlar bu krem gerçekten de muhteşem bi buluş! Bunca yıldır çektiğim acılar boşunaymış. Ben de ağda yapmadan önce sürüyorum senin de söylediğin gibi streçle sarıyorum bi güzel 2 saate yakın bekliyorum. Tüylerimi alırken de neredeyse hiçbişey hissetmiyorum ve işimi çabucak bitiriyorum. Saatlerce uğraşmak ve acı çekmek bitti artık. Herkese tavsiye ederim EMLA harika bi krem Smile

Emla Krem ile ağrısız epilasyon!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Laser Epilasyon
» Vichy Normaderm Nuit Krem
» çilekli krem şantili pasta
» güneşsiz bronzlaştıcı krem arıyorum!