KADINLAR MEYDANI
manikürünüzü kendiniz yapın :) 2qk5tg0
KADINLAR MEYDANI
manikürünüzü kendiniz yapın :) 2qk5tg0
KADINLAR MEYDANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.kadinlarmeydani.com - İletişim: info@kadinlarmeydani.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Follow KadinlarMeydani on Twitter

manikürünüzü kendiniz yapın :)

4 posters
YazarMesaj
BuKeT

BuKeT

manikürünüzü kendiniz yapın :) Empty
MesajKonu: manikürünüzü kendiniz yapın :)   manikürünüzü kendiniz yapın :) EmptyPaz Nis. 25, 2010 5:12 pm

Kızlar size bi tavsiyede bulunmak istiyorum. Geçen ay arkadaşımda görüp aldığım ürün sayesinde manikür masrafından kurtuldum çok mutluyum:) Scholl marka manikür seti inanılmaz güzel ve çok kullanışlı. Herkese tavsiye ederim. İnternetten de araştırma yapabilirsiniz ben baya bi yorum okumuştum şimdi iyi ki almışım diyorum Smile
burchin

burchin

Ruh Hali : manikürünüzü kendiniz yapın :) Suskun10ml8

MesajKonu: Geri: manikürünüzü kendiniz yapın :)   manikürünüzü kendiniz yapın :) EmptyPtsi Nis. 26, 2010 10:48 pm

Benim arkadaşımda da var bundan sanırım aynısı.. Böyle makinanın içinde sıcak su koyma yeri var falan o dimi bu? O aparatları kullanmak biraz zor geldi bana yani elinin ayarı olmayan biri olarak zorlandım ben kanattım elimi:) ama arkadaşım çok rahat kullanıyo biyerlerde denemeden almayın bence Smile en güzeli oje sürdükten sonra hava üfleyen kısmı ona bayıldım işte:)
manteco

manteco

MesajKonu: Geri: manikürünüzü kendiniz yapın :)   manikürünüzü kendiniz yapın :) EmptyCuma Nis. 30, 2010 10:43 pm

ben mağazada görmüştüm tezgahtar kız baya bi övmüştü ama pek beğenmedim açıkçası daha doğrusu pek kullanışlı bulmadım
aysegl.kutlu

aysegl.kutlu

MesajKonu: Geri: manikürünüzü kendiniz yapın :)   manikürünüzü kendiniz yapın :) EmptyC.tesi Ağus. 14, 2010 2:51 pm

Paylaşım için tşk.

manikürünüzü kendiniz yapın :)
1 sayfadaki 1 sayfası