KADINLAR MEYDANI
saç dökülmesine çözüm?? 2qk5tg0
KADINLAR MEYDANI
saç dökülmesine çözüm?? 2qk5tg0
KADINLAR MEYDANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.kadinlarmeydani.com - İletişim: info@kadinlarmeydani.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Follow KadinlarMeydani on Twitter

saç dökülmesine çözüm??

4 posters
YazarMesaj
necile

necile

saç dökülmesine çözüm?? Empty
MesajKonu: saç dökülmesine çözüm??   saç dökülmesine çözüm?? EmptyPerş. Eyl. 10, 2009 2:01 pm

arkadaşlar benim saçlarım çok dökülüyo bi çare bulamadım..
önerebileceğiniz ürünler var mı ne yapmam gerekiyoo Sad
Bahar Ortaklar

Bahar Ortaklar

İş/Hobiler : Güzellik Uzmanı
Ruh Hali : saç dökülmesine çözüm?? Melek10wp3

MesajKonu: Geri: saç dökülmesine çözüm??   saç dökülmesine çözüm?? EmptySalı Kas. 17, 2009 11:03 pm

necile demiş ki:
önerebileceğiniz şampuan var mı? deneyen ve memnun kalanlar yazar mı lütfen? Smile

Saç dökülmesinin en önemli sebeplerinden biri yetersiz beslenmedir. Öncelikle yediklerinize dikkat etmelisiniz.

Bunun dışında, kullandığınız şampuan mutlaka saç tipinize uygun olmalıdır. Bitkisel şampuanlar kullanmanızı önerebilirim.

Evde uygulayabilecğiniz bakımlar da faydalı olabilir. Örneğin susam yağını haftada 1 ya da 2 kez masaj yaparak saç derinize uygulayın. 1 Saat beklettikten sonra hafif ve bitkisel bir şampuanla yıkayın.

Eğer saç dökülme sorununuz ciddi boyuttaysa mutlaka bir dermatoloğa başvurmanızı tavsiye ederim.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Sağlıklı Günler
yıldızım

yıldızım

MesajKonu: Geri: saç dökülmesine çözüm??   saç dökülmesine çözüm?? EmptySalı Mart 23, 2010 9:52 am

necile demiş ki:
önerebileceğiniz ürünler var mı ne yapmam gerekiyoo Sad

Sevgili necile;

Bende de yoğun saç dökülme sorunu vardı. Hatta saçımın bazı bölgeleride seyrelmelerin meydana geldiği farkettiğimde çok üzülmüştüm. Arkadaşımın önerisi ile Bioblas şampuan ile serum kullanımaya başladım. Gerçekten çok güzel bir ürün. Kullanıma başladıktan kısa bir süre sonra saçlarımdaki dökülmelerin azaldığını farkettim. Ayrıca Bioblas bitkisel bir ürün olduğu için mutlaka kullanım yapmanı öneririm.
gunesdeniz

gunesdeniz

MesajKonu: sac dokulmesiii..   saç dökülmesine çözüm?? EmptyCuma Nis. 30, 2010 3:51 pm

merhaba arkadasar.....

Sac dokulmesine en etkili cözüm bioxcin sampuan ve serum herkeze tavsiye ederimmm..

saç dökülmesine çözüm??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bebekte gaza çözüm