KADINLAR MEYDANI
bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :( 2qk5tg0
KADINLAR MEYDANI
bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :( 2qk5tg0
KADINLAR MEYDANI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.kadinlarmeydani.com - İletişim: info@kadinlarmeydani.com

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Follow KadinlarMeydani on Twitter

bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :(

+3
ayshe
yemekoloji
setenay
7 posters
YazarMesaj
setenay

setenay

bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :( Empty
MesajKonu: bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :(   bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :( EmptySalı Mayıs 19, 2009 1:24 pm

kızlar benim şöyle bir sorunum var
bacaklarımda çok fazla batık var.. kıllar cilt yüzeyine çıkamıyo ve cildimin atında kalıp siyah siyah görünüyolar

bazen sivilce gibi sıkıp çıakrtıyorum bu sefer de kırmızı lekeler kalıyo Sad

çok fena oldu yaz da geliyo etek falan giyemiyorum çok kötü görünüyo

önerebileceğiniz bişeyler var mı acaba? daha önce bu tip birşeyi yaşayan varsa cevaplarınızı bekliyorum

çok umutsuzum Sad
yemekoloji

yemekoloji

Ruh Hali : bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :( Mutlu10gp4

MesajKonu: Geri: bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :(   bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :( EmptyPerş. Mayıs 21, 2009 10:22 pm

arkadaşım mutsuz olacak bir şey yok ki sana ponza taşını öneririm kozmetikçilerde bulursun çok uygun fiyata,ponza taşıyla masaj yap aşırı sert yapma çok yumuşak da yapma özellikle epilasyondan önce çok işe yarıyor,sadece epilasyondan önce değil genelde her gün ya da 2 günde 1 ponza taşıyla ovabilirsin kuaförüm şiddetle öneriyor ,sakın sıkma çünkü sadece kırmızılaşmıyor tırnak izi de cabası
http://yemekoloji.blogcu.com
ayshe

ayshe

MesajKonu: Geri: bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :(   bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :( EmptyPaz Mayıs 24, 2009 1:18 pm

evet ponza taşı işe yarıyor gerçekten sabırla ve düzenli olarak her banyoda yap mutlaka

bunun dışında sana önerebileceğim harika bi ürün var.. ben de daha önce batık sorunu yaşadım ve bu ürünle kurtuldum.. PFB Vanish Jel diye bi ürün.. eczanelerde bulabilirsin, bulamazsan da internetten alabilirsin. gerçekten çok fayda etti bana ama tabii 6 ay boyunca düzenli kullandım Smile
esra

esra

MesajKonu: Geri: bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :(   bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :( EmptyPaz Mayıs 24, 2009 1:35 pm

ayshe demiş ki:
evet ponza taşı işe yarıyor gerçekten sabırla ve düzenli olarak her banyoda yap mutlaka

bunun dışında sana önerebileceğim harika bi ürün var.. ben de daha önce batık sorunu yaşadım ve bu ürünle kurtuldum.. PFB Vanish Jel diye bi ürün.. eczanelerde bulabilirsin, bulamazsan da internetten alabilirsin. gerçekten çok fayda etti bana ama tabii 6 ay boyunca düzenli kullandım Smile

PFB Vanish Jeli ben de kullandım.. kırmızı lekelere çok iyi geldi ve deri altındaki kılların büyük çoğunluğu çıktı Smile ponza taşına gelince o biraz hassasiyete neden oluyo bence kese daha iyi gibi:) tabi benim gibi hassas cilde sahipsen...

umarım en kısa zamanda kurtulursun Wink
aleyna

aleyna

MesajKonu: Geri: bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :(   bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :( EmptyPtsi Haz. 01, 2009 10:06 pm

ben de uzun zamandır bu sorunu yaşıyorum kese, ponza taşı vs. işe yaramadı hiç Sad kırmızı kırmızı lekeler var hele bir de bronzlaşırsam kahverengi oluyolar tam 2 senedir kesin bir çözüm bulamadım maalesef

bu Vanish jel gerçekten işe yarar mı acaba denemeye değer mi? fiyatı ne kadar peki?? cevabınızı bekliyorum kızlarr
melisa

melisa

MesajKonu: Geri: bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :(   bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :( EmptyPaz Nis. 25, 2010 3:39 pm

vanish jeli ablam kullandı fayda etti.. şimdi de laser epilasyonla toptan kurtuldu tüylerden Smile batık sürekli oluşabilicek bişey geçse bile lasere gidin derim ben
setenay

setenay

MesajKonu: Geri: bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :(   bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :( EmptyPaz Nis. 25, 2010 8:23 pm

arkadaşlar burdaki önerilerle yazdan beri vanish jeli düzenli kullanıyodum ve 6 ayda bütün batıklardan kurtulmuş durumdayım Smile artık etek giyebiliyorum çok mutluyum herkese de tavsiye ediyorum Smile
burchin

burchin

Ruh Hali : bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :( Suskun10ml8

MesajKonu: Geri: bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :(   bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :( EmptyPtsi Nis. 26, 2010 10:52 pm

bende de tek tük batık oluşuyo acaba alsam mı bu jelden değer mi 3-5 tane şey için Embarassed Embarassed

bacaklarımdaki batıklar için ne önerirsiniz? :(
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» saç düzleştirici ne önerirsiniz?
» yeni yıl için
» şiddete dur demek için
» Sivilceler İçin Öneriler
» Sıkı Bir Vücut İçin